юноша на ФК Сливен

още снимки на Стоян Колев

Новини свързани с Стоян Колев
18:47 ч., 07.10.2011 г.
Черноморец Бъргас отстъпи във втората си контрола с 0:1 от отбора на Светкавица Търговище. "Акулите" бяха по-активни през всичките 90 минут... цялата новина

18:31 ч., 01.10.2011 г.
Черноморец - Бургас надигра с 2:0 Черно море в морското дерби на България, в мач от 8-ия кръг на "А" група.

Двубоят на стадион "... цялата новина

19:12 ч., 17.09.2011 г.
Черноморец - Бургас се наложи с класическото 3:0 като гост над новака Светкавица в мач от 6-ия кръг на "А" група. Бургазлии бяха по-добрия ... цялата новина

10:59 ч., 23.08.2011 г.
Един от героите за "Черноморец-Бургас" от началото на първенството Стоян Колев се съгласи да отговори н... цялата новина

22:02 ч., 20.08.2011 г.
Черноморец - Бургас записа втора поредна победа в "А" група на стадион "Лазур" в Бургас. "Акулите" се наложиха с 2... цялата новина

22:03 ч., 13.08.2011 г.
Черноморец загуби злощастно с 1:0 гостуването си на ЦСКА в София.

Бургазлии изнесоха много силен мач, 90 минути пресираха своя съперник, но в ... цялата новина

20:56 ч., 30.07.2011 г.
Черноморец се наложи с класическото 3:0 на Сливен в контрола играна на Кампуса "Гнездото на Акулите". Бургазлии бяха по-добрия отбор н... цялата новина

14:12 ч., 15.07.2011 г.
Футболистите на "Черноморец - Бургас" започнаха втората фаза от подготовката си за стартиращия през август полусезон. Тя ще премине в ... цялата новина

01:02 ч., 10.07.2011 г.
Черноморец спечели с 3:0 втората си контрола за днес срещу отбора на Септември (Симитли). И трите попадения паднаха през второто полувреме, а те... цялата новина

20:02 ч., 28.05.2011 г.
Черноморец-Бургас записа поредната си загуба на "Лазур", този път "акулите" отстъпиха с 1:2 от Локомотив, след като водеха с... цялата новина

14:41 ч., 26.05.2011 г.
Старши треньорът на "Черноморец - Бургас" Георги Василев ще подмлади отбора с футболисти от "Черноморец - Поморие". Той обяви, че ще п... цялата новина

22:55 ч., 16.04.2011 г.
Черноморец-Бургас отстъпи с 0:1 на стадион "Лазур" в Бургас, в мач от 22-ят кръг на А група.

Двубоят, който вчера бе прекратен в 15-... цялата новина

15:44 ч., 14.04.2011 г.
Старши треньорът на Черноморец-Бургас Георги Василев ще бъде лишен от двама основни футболисти в защитната четворка за мача с Литекс. Капитанът ... цялата новина

19:08 ч., 11.04.2011 г.
Отборите на Сливен и Черноморец-Бургас не можаха да си отбележат гол,в мач от от 21-ият кръг на А група.

Головит... цялата новина

17:49 ч., 25.02.2011 г.
Поради падналия сняг над София тренировката на Черноморец - Бургас ден преди мача с Академик се проведе в покритата спортна зала на комплекс &qu... цялата новина

1 2 3 4 5 6 7

Нургюл Салимова изпусна победа, но намали разликата с първата на Турнира на претендентките