Димитър Стойчев и ръководството на Нефтохимик изгладиха всички неразбирателства помежду си и легендарният за Бургас специалист ще продължи да во... цялата новина

14:27 ч., 21.06.2010 г.
Малин Орачев е решил да прекрати активната си кариера. Капитанът на "Черноморец-Поморие" спира с футбола на 37 години. Той обаче няма да се... цялата новина

17:07 ч., 23.03.2010 г.
Малин Орачев отпътува днес с групата на „Черноморец - Поморие" за мача със „Светкавица" в Търговище. 37-годишният капитан е възстанове... цялата новина

13:16 ч., 16.03.2010 г.
„Черноморец-Поморие" ще гостува на „Любимец" без капитана си Малин Орачев. 37-годишният защитник пропуска мача от 18-ия кръг на Източн... цялата новина

12:04 ч., 24.02.2010 г.
Той е на 37 години, но играе все така с нестихваща енергия и младежки дух. Капитанът на „Черноморец-Поморие" Малин Орачев е нагледен при... цялата новина

17:03 ч., 23.07.2009 г.
„Черноморец-Поморие" е част от големия проект за възхода на футбола в Бургаския регион, съобщиха на пресконференция председателят на съвета... цялата новина

16:20 ч., 06.07.2009 г.
Голяма част от играчите на Нафтекс разтрогват с отбора по взаимно съгласие, звездите вече са пазарени, а останалите играчи ще заиграят в Черномо... цялата новина

21:46 ч., 17.06.2009 г.

Нафтекс загуби баража срещу Спортист Своге след дузпи с 6:4, след 2:2 в редовното време. Въпреки, че "зелените" превъзхо... цялата новина

16:41 ч., 22.05.2009 г.
Старши треньорът на Нафтекс Диян Петков ще даде почивка на двама от титулярните си футболисти в гостуването на Дунав (Русе) тази неделя. Срещата... цялата новина

20:16 ч., 20.05.2009 г.
Нафтекс взе класическа победа с 3:0 в регионалното дерби с Несебър, играно днес на стадион Лазур, и вече е с комфортна преднина от 10 точки пред... цялата новина

20:16 ч., 16.05.2009 г.
Отборът на Нафтекс спечели с 1:0 гостуването си на Черноморец (Балчик) в Албена. Единственото попадение в срещата отбеляза Петър Колев. Нападате... цялата новина

20:31 ч., 09.05.2009 г.
Отборът на Нафтекс продължава да преследва промоция в "А" група с класическа победа над гостуващия отбор на Панайот Волов (Шумен). Гос... цялата новина

19:02 ч., 04.04.2009 г.
Нафтекс и Любимец завършиха 0:0 в мач от 19-ия кръг на Източната „Б" група. „Шейховете" не успяха да стигнат до победата, въпреки че в... цялата новина

12:35 ч., 16.02.2009 г.
Защитникът Георги Терзиев и нападателят Христо Спасов се присъединиха към лагера на Нафтекс в Поморие, съобщиха от пресслужбата на "шейхове... цялата новина

13:22 ч., 31.01.2009 г.
Нафтекс завърши при нулево равенство в контролна среща с лидера в Югоизточната „В" група Поморие. Проверката бе последна за първия зимен ла... цялата новина