Черноморец проведе първата си тренировка за новия... цялата новина

16:21 ч., 13.11.2019 г.
Живко Петков е сред юношите на Нефтохимик, които се завърнаха през този сезон, за да помогнат на тима в битката на Втора лига. Той е роден на 15... цялата новина

21:46 ч., 29.05.2017 г.
Разгромна загуба с 2:5 записа Нефтохимик във втория плейаут със Славия, който се игра на националния стадион в София. В първата среща белите поб... цялата новина

16:57 ч., 19.03.2017 г.
Нефтохимик загуби от Черно море с 1:3 в мач от 25-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Лазур" в Бургас. Двубоят бе доста а... цялата новина

19:18 ч., 13.03.2017 г.
Нефтохимик победи Верея с късен гол и по този начин продължава страхотната си серия от началото на пролетния полусезон. Двубоят от 24-ия кръг на... цялата новина

14:54 ч., 25.02.2017 г.
Локомотив Пловдив и Нефтохимик завършиха 0:0 в мач от 21-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадиона в квартал "Лаута", предаде р... цялата новина

13:21 ч., 31.01.2017 г.
Отборът на Нефтохимик победи с 2:0 9-ия в украинското първенство Черноморец (Одеса). Бургазлии бяха по-добрият отбор през всичките 90 минути и з... цялата новина

15:53 ч., 17.01.2017 г.
Нефтохимик загуби от Берое с 0:1 в първата си контрола за годината. Мачът се игра в Стара Загора, а единственото попадение бе дело на Георги Бож... цялата новина

19:22 ч., 09.12.2016 г.
Нефтохимик изигра най-силния си мач от началото на сезона и удари Ботев (Пд) с 4:0 в двубой от 18-ия кръг на Първа професионална лига, който се ... цялата новина

19:23 ч., 01.12.2016 г.
ЦСКА победи Нефтохимик за десет минути, предаде репортер на Burgas24.bg. Футболистите на Христо Янев отстъпиха с 0:2 в мач от 16-ия кръг ... цялата новина

12:50 ч., 30.10.2016 г.
Днес Черно море посреща Нефтохимик с една единствена мисъл - да запише нова победа, с която да продължи добрата серия, в която се намира. Двубоя... цялата новина

21:52 ч., 27.10.2016 г.
Ботев (Пд) се класира безпроблемно за четвъртфиналите в турнира за Купата на България, след като победи Нефтохимик с 3:0 на базата си в Коматево... цялата новина

23:08 ч., 14.08.2016 г.
Нефтохимик допусна тежка загуба от ЦСКА с 1:5 в мач от 3-ия кръг на Първа професионална лига. Двубоят се игра на стадион "Българска армия&q... цялата новина

10:06 ч., 17.07.2016 г.
Пред погледа на националния селекционер Ивайло Петев, отборът на Нефтохимик победи с 3:0 тима на Несебър. Мачът бе предпоследна проверка за &quo... цялата новина

09:19 ч., 07.07.2016 г.
Отборът на Нефтохимик претърпя първа загуба в предсезонната си подготовка. Бургаският тим загуби с 0:2 от Локомотив ГО. Двубоят се игра в Трявна... цялата новина