Спортните новини: Днес (2) | Вчера (3)
Нефтохимик разгроми Айтос в контрола
Автор: Екип Burgas24.bg 21:50 / 22.08.2018Коментари (0)3537
©
Нефтохимик се наложи като гост над Айтос с 8:1. Контролната среща бе част от седмичната програма за подготовката на "шейховете“, преди предстоящия двубой с Атлетик /Куклен/ в събота.

Първата част завърши при резултат 2:1. Точни за бургаския тим бяха Стойко Иванов и новото попълнение в Елитната юношеска група U19 – Денислав Минчев.

След подновяването на играта наставникът на Нефтохимик Диян Петков направи десет смени. Всички голове през второто полувреме реализира Деян Христов. Опитният нападател се разписа шест пъти във вратата на Айтос, оформяйки крайния резултат 8:1.

Подготовката на тима продължава утре с тренировка на стадион Долно Езерово, а занятието в деня преди мача, ще се проведе на стадион Българово.

"Шейховете“ приемат Атлетик "Куклен“ на 25 август /събота/, от 18:00 ч. на стадион Лазур, в среща от III кръг на Югоизточната Трета лига.

Състав първо полувреме: Атанас Гичев, Живко Илиев, Станислав Жеков, Даниел Андреев, Живко Комелов, Стивън Славков, Даниел Стаматов, Михаил Георгиев, Стойко Иванов, Кристиян Мирославов, Денислав Минчев

Състав второ полувреме: Ферди Мюмюнов, Стоян Калев, Цветан Чахов, Илиян Николов, Йолиян Милков, Цветомир Цонков, Живко Илиев, Цветан Филипов, Даниел Стоянов, Павел Русев, Деян Христов