ОФК Карнобат не се даде на Нефтохимик
Автор: Екип Burgas24.bg 11:45 / 28.01.2018Коментари (0)6823
©
Футболистите на "Карнобат" завършиха 1:1 срещу "Нефтохимик" /Бс/, в дебютна за годината контрола.

Възпитаниците на Георги Калоянов първи откриха резултата, след като още в 8-ма минута Гюнай Христемов се измъкна от отбраната на "шейховете", предоля противниковия вратар и вкара за 1:0. Бургазлии изравниха в последните минути на мача.

Двубоят се проведе на игрището с изкуствено покритие в Руен, където не малка група фенове на "Карнобат" пристигна да подкрепи своя любимия отбор.

Наставникът Георги Калоянов даде шанс за изява на всички здрави и налични състезатели. На терена се появи и капитанът Пламен Димитров, който пропусна по-голямата част от есенните срещи на отбора (заради тежка травма).

Към момента единствено Пейчо Делиминков и Любомир Стефанов временно отпадат от сметките на треньорския щаб. Двамата се възстановяват от контузии.

Срещу "Нефтохимик" не игра и Петър Колев, който кара на треньорски курсове.

Следващата проверка на карнобатлии е на 3-ти февруари срещу друг участник в професионалния футбол - "Несебър".