Несебър премери сили с елитния Ботев (Пд)
Автор: Екип Burgas24.bg 12:28 / 01.09.2017Коментари (12)2350
Ботев победи втородивизионния Несебър с 3:1 в контрола, която се игра на един от терените в Коматево, предаде кореспондент на Burgas24.bg от Пловдив.

Фелипе Бризола (22), Дуде Ндонгала (41) и юношата Здравко Жилов (81) се разписаха за "канарчетата". Със спаринга пловдивчани запълниха паузата в първенството и направиха генерална репетиция за предстоящото дерби с Левски.

Гостите изненадващо откриха резултата още в 8-ата минута. Стамен Ангелов преодоля играещия като десен бек Радослав Апостолов - Щайгата и с прехвърлящ удар от около 20 метра свари неподготвен вратаря Иван Чворович за 0:1.

Фелипе Бризола изравни след индивидуален пробив и атрактивен шут в горния ъгъл на вратата на Мартин Димитров - Китаеца.

В самия край на полувремето Дуде Ндонгала направи пълен обрат за Ботев, разписвайки се с шут от 10-ина метра.

Крайното 3:1 оформи влезлият като резерва юноша Здравко Жилов в 81-ата минута.

-5

А 50 милиона за руината до Бирената и за терените в Коматево кой ще ги плаща?
+5

Ако може тук някой да постне впечатлението си от новия бразилец Густаво. Благодаря!
Нищо не пишете - днес в Пловдив, в спортната зала има волейболен мач за суперкупата на България.