Спортните новини: Днес (1) | Вчера (0)
ОФК Карнобат наниза осмица на Тунджа Ягода
Автор: Екип Burgas24.bg 11:40 / 28.08.2017Коментари (0)2436
©
Разгромна победа с 8:1 постигнаха футболистите на "Карнобат", които гостуваха на новака в групата "Тунджа" /Ягода/, в среща от 3-ти кръг на Трета лига - югоизточна зона.

Момчетата на играещия наставник Георги Калоянов бяха безкомпромисни със своя опонент, като до почивката водеха "само" с 2:0 в резултата. Вихрушката от голове бе през втората част, когато карнобатлии нанизаха още 6 попадения, а получиха едно в своята врата.

Живко Димов бе над всички със своите 4 гола във вратата на "Тунджа". Освен него, за "Карнобат" се разписаха още Трендафил Момчилов и новите попълнения Гюнай Христемов и Кристиян Христов. Домакините от "Тунджа" си вкараха и автогол.

Победата е трета поредна за "Карнобат" в шампионата. Тимът на Георги Калоянов има най-много реализирани попадения от всички участници в дивизията до момента - 13.

В следващата си среща "Карнобат" ще бъде домакин на доскорошния участник във Втора професионална лига "Левски" /Карлово/. Двубоят е в сряда, 30 август, от 18:00 ч. и е от междинния ,4-ти, кръг на Трета лига - югоизточна зона.