Спортните новини: Днес (2) | Вчера (0)
Черноморец рухна в Пловдив след слабо второ полувреме
Автор: Екип Burgas24.bg 11:09 / 26.03.2017Коментари (0)2322
©
Ботев (Пловдив) постигна изразителна победа с 4:1 над Черноморец (Бургас) в среща от 13-ия кръг на Елитната група до 15 години. Двубоят се игра на базата на "канарчетата" в Коматево.

Резултатът бе открит още в 5-ата минута, когато Иво Казаков центрира от свободен удар, Георги Трифонов бе изпуснат от защитата и от въздуха изведе "канарчетата" напред - 1:0.

В 16-ата минута жълто-черните сбъркаха фатално при изнасяне на топката и Димо Кръстев с удар от 20 метра изравни - 1:1.

В 47-ата минута Антоан Колев проби отдясно и центрира към Георги Трифонов, нападателят изпревари защитник и с удар в далечния ъгъл реализира втория си гол в двубоя - 2:1.

Само четири минути по-късно жълто-черните отново ликуваха. Иво Казаков пусна извеждащ пас към Мартин Манев, атакуващият футболист напредна и стреля, топката се отклони от вратаря, но продължи движението си към вратата и въпреки опитите на притичал защитник да избие премина голлинията.

Две минути преди последния съдийски сигнал "канарчетата" стигнаха и до четвърти гол. Петър Итов подаде към Иво Казаков в наказателното поле, капитанът пое кълбото и с диагонален удар фиксира крайния резултат.