Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
Поморие сложи тройка на Карнобат
Автор: Екип Burgas24.bg 09:02 / 16.02.2017Коментари (0)2011
©
Отборът на ОФК "Поморие" победи Карнобат в мач от турнира Pomorie cup 2017. Възпитаниците на Малин Орачев стигнаха до успех с класическото 3:0.

Резултатът бе открит в 28-ата минута от Ахмед Ахмедов, който се възползва от хубав пас на Милен Танев. До края на частта двата тима си размениха по един пропуск чрез Ахмедов и Колев.

В началото на второто полувреме Поморие упражни тотален натиск и набързо вкара две безответни попадения. Във 48-ата минута Ахмедов подаде към Станислав Дрянов, който удвои аванса на домакините.

Три минути по-късно с техничен прехвърлящ удар Ростислав Петров оформи класиката в резултата.

До края на мача пропуски на Ах. Ахмедов, К.Георгиев и Илиян Шерденов лишиха водения от Малин Орачев тим от далеч по-изразителен успех.

На 18.02. /събота/ от 14:00 часа се играе последна среща между ОФК "Поморие" Поморие - ОФК "Несебър" Несебър.