Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
"Шейховете" въртят 1:1 с Тобол (Казакстан)
Автор: Екип Burgas24.bg 22:55 / 04.02.2017Коментари (0)2128
©
Нефтохимик завърши 1:1 с Тобол (Казакстан) във втората си контрола на турска земя. Голът за Нафтата бе дело на Венци Христов, а Тобол се добраха до изравняване в 90-та минута.

Срещата започна с надмощие на Нефтохимик, а Христо Янев бе заложил на доста офанзивна единайсеторка. Все пак през първите 45 минути до попадение не се стигна. През втората част отново българите владееха инициативата и логично се стигна до гол във вратата на Тобол, а точен за "шейховете" беше Венцислав Христов след удар от далеч.

И двамата треньори направиха множество смени след почивката, като това се оказа печелившо за казакстанците, които стигнаха до изравняване в 90-та минута. Преди това техен футболист получи червен картон, а на негово място влезе резервен футболист.

Така тимът на Нефтохимик продължава без загуба контролните си срещи в Турция. Освен днешното равенство, в началото на седмицата "зелените" се наложиха над Черноморец (Одеса) с 2:0.