Спортните новини: Днес (0) | Вчера (3)
Поморие с тежка домакинска загуба от Ботев (Пд)
13:46 / 09.10.2016 Източник: sport.burgas24.bg Отпечатай Изпрати
©
Ботев (Пд) постигна трета поредна победа в Югоизточната елитна група до 15 години. В среща от 5-ия кръг "канарчетата" се наложиха с 4:0 над Поморие, а мачът се игра на базата в морския град.

Двубоят премина под бурен вятър, който позатрудни "жълто-черните" и те отбелязаха само един гол преди почивката. През втората част обаче момчетата на Иван Гешев стигнаха безпроблемно до три безответни попадения.

Силен двубой направи капитанът Иво Казаков, който се отличи с две попадения и две асистенции. Останалите голове бяха реализирани от Атанас Чернев и Мартин Иванов.

По този начин пловдивчани записаха четвъртата си победа от началото на сезона, като все още не познават вкуса на поражението.