Три разгромни победи за малките "шейхове"
Автор: Екип Burgas24.bg 10:35 / 02.10.2016Коментари (0)1374
© ПФК Нефтохимик
Разгромни победи постигнаха тимовете на Нефтохимик в няколко различни възрасти. Отборът U17 победи с 9:0 Бояджик (Ямбол).

През първото полувреме "зелените" поведоха с 1:0 с гол на Васил Ангелов. Втората част се превърна в истински кошмар за вратаря на гостите. Точни за Нефтохимик бяха Петър Зелямов, Христо Янков, Ангел Георгиев, Илиян Николов, а с по две попадения се отличиха Даниел Атанасов и Илия Соколов.

Формациите, които играят при Футбол 7 (родени 2006 и 2007), също нямаха проблеми. Водените от Иван Дончев тим от набор 2007 разгроми "Чайка" с 14:0, а момчетата на Веселин Добрев от набор 2006 се наложиха със 7:1 срещу "Айтос".