Нефтохимик с първа загуба в контролите
Автор: Екип Burgas24.bg 09:19 / 07.07.2016Коментари (0)1714
© ПФК Нефтохимик
Отборът на Нефтохимик претърпя първа загуба в предсезонната си подготовка. Бургаският тим загуби с 0:2 от Локомотив ГО. Двубоят се игра в Трявна, където двата отбора са на подготвителен лагер.

Срещата започна равностойно, като Нефтохимик можеше да открие резултата още в началото, когато Живко Петков излезе на добра позиция зад защитата на Локомотив, но диагоналния му удар мина в страни от вратата.

Малко по-късно Нефтохимик получи шанс да изпълни пряк свободен удар на удобна позиция, но шута на Иван Вълчанов срещна стената.

В края на първото полувреме Локомотив ГО стигна до гол след меле в наказателното поле на "шейховете.

През второто полувреме старши -треньорът на Нефтохимик, Димчо Ненов направи няколко смени, но след една контра атака отбора на Локомотив стигна до втори гол в 52-ата минута.

След това попадение Нефтохимик натисна сериозно своя съперник, но пропуски направиха Чакъров, Борисов и Хазуров. До края резултата остана непроменен и по този начин бургаският тим допусна първа загуба в своите контроли.

В проверката заради травми не играха Даниел Гаджев и Живко Хаджиев, а вратарят Стоян Колев все още изостава с подготовката и също не взе участие.

Следващата контрола на Нефтохимик е идната неделя от 18:00 часа срещу отбора на Ботев Пд.