Спортните новини: Днес (2) | Вчера (4)
Локо Бургас се пуска за Купата на Несебър
13:12 / 20.06.2016 Източник: sport.burgas24.bg Отпечатай Изпрати
©
"Локомотив" стартира участието си на международния турнир Ваканция 2016 с равенство 1:1 срещу ДФК "Звездичка" при родените 2008/2009 година. Надпреварата за Купа Несебър ще се проведе от 20.06 до 25.06.

"Звездичка" поведе в резултата в началото на второто полувреме, а минути по-късно "железничарите" пропуснаха дузпа, като топката, изпратена от Ивайло Янков, срещна напречната греда.

Изравнителният гол за "черно-белите" дойде при центриране от корнер, което се превърна в удар и хвана вратаря на съперника неподготвен.

В другата среща при родените през 2006/2007г. Локо загуби с минималното 2:3, като тимът воден от Костадин Джамбазов и Боян Андонов губеше на почивката с 0:2.

След две попадения довели до 2:2, силите на "железничарите" ги напуснаха и 3 минути преди края "Звездичка" отбеляза за крайното 2:3.