Спортните новини: Днес (2) | Вчера (0)
Черноморец победи Светкавица на Лазур
Автор: Екип Burgas24.bg 21:45 / 16.07.2011Коментари (16)2464
©
Отборът на "Черноморец-Бургас" на наложи над "Светкавица" с 2:0 в първата си контрола пред собствена публика. Първото полувреме премина на по-бавно темпо, поради високите температури, но все пак "акулите" се оттеглиха с гол преднина на почивката. Венци Христов откри резултата в 34-та минута, след като елегантно преодоля вратаря на гостите.

През второто полувреме старши треньорът на бургазлии Димитър Димитров пусна в игра почти изцяло друг състав, който вдигна

©
значително оборотите. Домакините държаха изцяло инициативата и в 60-та минута Борислав Балджийски оформи крайното 2:0 след хубава многоходова атака. С пропуски се отличиха Георги Андонов, Лоривал Асис и Борислав Балджийски. Добри впечатления оставиха и дошлите на проби французин Жереми Фо-Поре, както и румънецът Новак Йонуц.