ТЕМА: Банско - Нефтохимик 21/11/15

"Мачът беше труден. Резултатът е напълно закономерен, с оглед на играта, която показахме на терена.

Футболистите не спазиха тактическите указания, които им дадохме. Играха добре само първите 15-20 минути от второто полувреме, а след червения картон на Симеон Мечев играта отслабна.

Новини по темата Общо новини по темата: 7
17:09 ч., 21.11.2015 г.
Нефтохимик загуби гостуването си на Банско с 0:3. Срещата бе от XV кръг на "Б" футболна група.

През първото полувреме домакините поведоха... цялата новина

16:56 ч., 20.11.2015 г.
Съставът на Нефтохимик вече пътува за Банско, където утре ще се срещне с едноименния тим, в мач от XV кръг на "Б" футболна група. Когато пр... цялата новина

16:55 ч., 20.11.2015 г.
Разпространената в медийното пространство информация, че капитанът на Нефтохимик Станислав Жеков ще играе в Тайланд, след края на есенното първе... цялата новина

16:40 ч., 19.11.2015 г.
Наставникът на Нефтохимик Диян Петков няма да може да разчита на двама основни играчи в мача срещу Банско, в събота. Това са капитанът на отбора... цялата новина

15:34 ч., 19.11.2015 г.
"Очаквам труден двубой. Надявам се да се противопоставим на Банско. Това е един добър отбор, който играе доста техничен футбол." - коментир... цялата новина

15:33 ч., 19.11.2015 г.
Тимът на Нефтохимик отпътува утре за Банско, където на 21.11 /събота/, от 14:30 ч., ще проведе среща от XV кръг на първенството на "Б" футб... цялата новина