Спортните новини: Днес (2) | Вчера (3)
Черноморец върти 1:1 с Етър при представянето на отбора
Автор: Екип Burgas24.bg 22:48 / 27.07.2014Коментари (0)1788
Отборът на Черноморец Бургас представи 22-ма футболисти за предстоящия сезон. Селекцията не е приключила, като се очаква през тази седмица към тимa да се присъединят още нови попълнения. Тази година ще се разчита предимно на млади футболисти, футболисти от школата на клуба, както и някои по-опитни играчи.

Официалното представяне на Черноморец на стадион "Лазур" завърши с последната контролна среща от предсезонната подготовка на тима.Съперник на "акулите" беше третодивизионният Етър /Велико Търново/. Срещата завърши наравно 1:1, като и двата отбора можеха да се поздравят с успеха.

В 7-та минута опитният Илиян Трифонов се възползва от груба грешка в защитата на домакините и откри резултата.

В 20-ата минута след разбъркване новото попълнение на "акулите" Милен Танев нацели десния страничен стълб на вратата на Етър. Нападателят бе сред най-активните футболисти в сини екипи през първата част и даде тон на всичко по-интересно в атакуващ план за акулите.

В края на първото полувреметo Черноморец стигна до изравнителен гол, след като Даниел Стоянов се оказа непокрит в наказателното поле на гостите и опъна мрежата за 1:1.

През втората част играта се накъса от множеството смени и в двата отбора. Последните минути буквално бяха доиграни, като и двата отбора изглеждаха доволни от ремито.

Следващата събота нa 2-ри август Черноморец приема тима на Монтана на стадион "Лазур" в мач от първия кръг на шампионата във втория ешелон. Срещата е с начален час 20:00